Opis nieruchomości
Lokalizacja: Czeladź
- doskonała lokalizacja bezpośrednio przy DK 94
- duże natężenie ruchu samochodowego i bardzo dobra ekspozycja nieruchomości
- szybki dojazd do miast ościennych Górnośląsko Zagłębiowskiej Metropolii
- w pobliżu CH M1 oraz sporo firm o profilu magazynowych handlowym usługowym
- rozpoznawalne miejsce
Oferujemy do sprzedaży niezabudowaną działkę o pow.
9.571m2 , najważniejsze atuty :
- pełna własność
- regularny kształt 97 X 99
- przeznaczenie w miejscowym planie :zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego nieruchomość przeznaczona jest :tereny zabudowy usługowo - produkcyjnej w tym obiektów handlowych o powierzchni sprzedaży powyżej 2000m2 symbol planu 9U/UC"
dodatkowe informacje :
Na działkę uzyskano pozwolenie na budowę budynku magazynowo -biurowego o pow. zabudowy 3853m2 oraz powierzchni użytkowej
4200m2
cena sprzedaży: 3.300.000,00zł netto
Więcej ofert na naszej stronie profity .pl
WYNAGRODZENIE ZA POŚREDNICTWO POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI.
Więcej informacji: 506 028 001, 506 028 002
Niniejsze ogłoszenie jest informacją handlową i nie może być uznawane za ofertę handlową w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego.
Nota prawna
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.